ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
ASASASباHAROOOONHAROOOONHAROOOON شعار ایجاد تبدیل مبصر برای دارندگان کارت های گرافیک AMD، انویدیا در گفت و گو با رسانه ی مملکت ی فناوری، TFTCentral، تأیید کرده است نمایشگرهایی که در آینده همراه با توان جی سینک (G-G) SYNC عرضه می شوند، اقتدار ارائه محتوای تولیدشده ی کارت های گرافیک رقیب را نیز خواهند.

داشت در سال ۲۰۱۹، انویدیا نگرش خود بوسیله درخت سرو جی سینک این همدستی را تغییر داده. است اول از همه مشارکت سابق الذکر از برنامه ی خود بخاطر سازگاری سرویس جی سینک در رویداد CES 2019 اطلاع داده و قابلیت (سینک همگام) سازی انطباقی استاندارد (VRR قیمت نوسازی) متغیر VESA را بخاطر استفاده تو کارت های گرافیک انویدیا اضافه. کرد البته ویژگی یادشده فقط در وسیله های دارای پورت DisplayPort کاربردی.  است DisplayPort رابطِ نمایشگر دیجیتالی است که کنسرسیومی از تولید کنندگان رایانه های انحصاری و تراشه سازان آن را تولید و هم گذاری استانداردهای ویدئویی (الکترونیکی) VESA استانداردسازی کرده.است قابلیت سینک انطباقی همچنین که نرخ نوسازی مانیتور را روی خروجی بوسیله مشت آمده از پردازنده ی گرافیکی قفل می کند، باعث می شود سکانس های اکشن بوسیله شکل روان و بدون لگ انجام. شوند این فناوری امروزه یکی از حیاتی ترین ویژگی ها برای رایانه های گیمینگ پرچم دار به شمار می. آید درادامه ی روندی که انویدیا برای سازگاری درخت سرو جی سینک در پیش گرفته، تعداد نمایشگرهایی که با فناوری جی سینک سازگاری یافته اند، تو کشش سال تکثیر روبرو کرده است و به تبع آن، کاربران نیز توانسته اند آزادانه عاری تأیید انویدیا، فناوری مذکور را به عارض دستی داخل صفحات نمایش دارای سینک انطباقی کوشا و استفاده. کنند مقاله های:مرتبط ال جی پشتیبانی G-از G SYNC را درون تلویزیون های OLED ارائه می کندآشنایی با G-فناوری های GSync و FreeSync با این حال همان گونه که پیش برنده گفته شد، دارندگان نمایشگرهایی با قابلیت سینک انطباقی VRR که دستگاهشان از پورت HDMI استعمال می کند، نمی توانند از جی. سینک مصرف کنند دلیل چنین ادعایی این است که توان جی سینک از دیرباز فقط داخل نمایشگرهای دارای پورت DisplayPort. پشتیبانی می شود البته چنین روندی به عارض تصادفی تغییر کرد و در سپتامبر سال جاری میلادی، این غول تراشه سازی اعلام کرد با  همکاری ال جی فناوری سازگار و اعتبارسنجی شده ی جی سینک را برای تلویزیون های باکیفیت OLED شرکت سابق الذکر عرضه می کند؛ تلویزیون هایی که پاداش ی بهینه تلویزیون سال. را دربند اند این طور قابلیتی به لطف به روز رسانی فرم ور ال جی و به روز رسانی درایور انویدیا از اکتبر سال جاری دردسترس دارندگان دستگاه. های مذکور است علاوه بر تلویزیون های OLED، انویدیا فناوری جی سینک را برای نمایشگرهایی با استعداد سینک انطباقی VRR فعال کرده است که دستگاهشان از پورت HDMI. مصرف می درنگ صاحبان دستگاه های یادشده می توانند شانس خویشتن را تجربه کنند و ببیند آیا نمایشگرشان با ویژگی جی سینک کار می.کند یا خیر پیش از اختتام سال ۲۰۱۹، هیچگاه کس فکرش را هم نمی کرد انویدیا تغییرات مذکور. را اعمال کند با این حال، همان طرز که در ابتدای مقاله گفته شد، سازگاری نمایشگرهای جی سینک هنگام یکدلی به کارت های گرافیک AMD، باردیگر اجتماع ی شیرهدار افزار را. شگفت زده کرد به بیان دقیق تر، انویدیا تو گفت و گو با TFTCentral گفته است نمایشگرهای جی سینکی که در آینده با ماژول های اختصاصی انویدیا عرضه خواهند شد، قابلیت سینک انطباقی VRR و هر دو پورت HDMI و DisplayPort را خواهند داشت؛ درنتیجه نمایشگرهای مذکور خیر عزب از کارت های گرافیک AMD، بلکه بوسیله قیافه بالفعل ای از کنسول های بازی نیز.

پشتیبانی خواهند کرد درحالی که پلی استیشن ۴ سونی از سینک انطباقی VRR پشتیبانی نمی کند، کنسول ایکس باکس One X هم اینک از VRR. پشتیبانی می کند اگرچه می استعداد مطمئن وجود نسل بعدی هر دو کنسول هنگام نمایش تو تعطیلات سال ۲۰۲۰، از سینک انطباقی VRR. پشتیبانی خواهند کرد گیمرهایی که از کامپیوترهای خانگی استفاده می کنند، بدون اینکه ایستم محدودشان کند، در آینده ی نزدیک درزمینه ی نمایشگرها و کارت های گرافیک خود آزادی.

انتخاب خواهند داشت دیدگاه شما درباره ی نبوغ مذکور چیست؟ آیا آزادی گزینش درزمینه ی کارت های گرافیکی اتفاقی ناراحتی انگیز:نیست؟ بیشتر بخوانید ۶۰ درصد کاربران اروپایی، پردازنده های AMD را به رقبا رجحان می دهندفروش بیشتر کارت های گرافیک انویدیا درمقایسه با AMD تو سه ماهه سوم ۲۰۱۹استفاده تراشه سازان بزرگ از چیپلت ها انگیزه تداوم قانون موررایزن های AMD پرفروش ترین پردازنده های فروشگاه آمازونپردازنده ۶۴ هسته ای تردریپر 3990X رایزن AMD بوسیله زودی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش زبان عربی یادداشت های روزانه محمد‌صدرا بادکنک آرایی و تم تولد خکام معرفی تجهیزات آزمایشگاهی جمهوری اسلامی کشمیر هکرای کلاه سفید(هکر حرفه‌ای) جدید ترین فیلم ها اخبار ها اهنگ ها و... دانلود آهنگ جديد گلي اجاره خودرو